Edyta Świętek w kruszwickiej bibliotece [FOTO]Autorka Miodu na serce, Cappucino z cynamonem oraz Cienie przeszłości odwiedziła kruszwicką bibliotekę. Spotkanie autorskie poprowadziła Izabela Sieradzka.


Wczoraj, 22 czerwca w kruszwickiej bibliotece zorganizowano spotkanie autorskie z powieściopisarską Edytą Świętek, autorką licznych powieści, obecnie pracującą nad sagą Spacer Aleją Roż.

Autorka opowiadała o początkach swojej pracy pisarskiej, o wydarzeniach i miejscach, które inspirują ją do pisania. Pisarka podzieliła się ze słuchaczami swoją fascynacją rodzinną Nowa Hutą, w której dzieje się akcja jej nowej sagi.

- Na zakończenie spotkania pisarka rozmawiała z uczestnikami spotkania, odpowiadała na pytania czytelników, rozdawała autografy i podpisywała książki. W spotkaniu wzięło udział 26 osób, m.in. członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki z Kruszwicy, Chełmc i Woli Wapowskiej-relacjonuje Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kruszwicy.

Spotkanie zorganizowano w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki realizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Bydgoszczy oraz Instytut Książki.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz