Demolka w okolicach Wzgórza Zamkowego. Zatrzymano sprawcę zdarzenia


Wczoraj w nocy doszło do aktów wandalizmu w okolicach Wzgórza Zamkowego. Uwiecznione na zdjęciach zniszczenia są skandaliczne.

Pozrzucane donice z kwiatami, rozbite kamienie na Wzgórzu Zamkowymi i we wnętrzach piwnicy. Taki widok przedstawił się mieszkańcom z rana, którzy postanowili odwiedzić tę część Kruszwicy.


Jak udało się nam dowiedzieć dzisiaj zatrzymano sprawcę zaistniałego zdarzenia. To mieszkaniec Kruszwicy. Jak udało się nam dowiedzieć na Komisariacie Policji w Kruszwicy zgłoszenie w sprawie dewastacji odnotowano tylko w sprawie donic. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy na poczet sprawcy można zapisać jedynie pozrzucane donice. Pozostałe zniszczenia miały być wykonane wcześniej.

Do sprawy będziemy wracać.Fot. Janusz OwczarekShare on Google Plus

About Przemysław Bohonos

6 komentarze:

 1. przecież są tablice "miasto monitorowane", więc w czym problem ustalić wandali..

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak są tablice...i nawet kamery są...
  Są...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ukarać przykładnie tego debila, bo - sorry - ale inaczej nazwać go nie można. Podać dodatkowo jego imię i nazwisko do publicznej wiadomości, niech wszyscy zobaczą jaki to kretyn!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie policja? Gdzie kamery? Gmina traci pieniądze na byle gówna, a wiesniacy i tak robią co chcą i są bezkarni. Wstyd!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nakopać gnojowi do tyłka, żeby przez miesiąc siedzieć nie mógł.... Może z tyłka do głowy rozum mu pójdzie... No i oczywiście pokryje koszty za wszystko. Nawet za kopniaki, wszak buty kosztują.

  OdpowiedzUsuń
 6. Może najpierw wysłać na obserwację do Świecia albo Tworek. To nie jest normalne zachowanie. "Może to bez te nawozy śtucne, może był w szkole zbyt pilnym uczniem, może to wszyćko bez te atomy, że waryjota momy ?"

  OdpowiedzUsuń