Albercik Doradza spotkał się z Akopem i Sylwią Szostak. Zapowiedział też wyzwanie


Kolejny odcinek Jana Jankowskiego-Wojtczaka publikującego jako Albercik Doradza jest już w sieci. Tym razem młody kruszwiczanin spotkał się z Akopem i Sylwią Szostak.

- Kiedy w piątek byłem u pani Ewy Wachowicz zaraz po wywiadzie otrzymałem informację, że mogę spotkać się z Akopem i Sylwią Szostak. Poza tym ze Akop jest mistrzem europy w Kulturystyce zaimponował mi jednym ze swoich zdjęć-relacjonuje kruszwiczanin.

Post udostępniony przez Akop Szostak (@akopszostak)


- Jak dla mnie przeszedł tzw drogę "od zera do bohatera". Tak mój tata zawsze mi mówi, że każdy może przebyć taką drogę. Akop jak swoim w wywiadzie przyznał - miął problemy z masą. Od tego zaczął ze chciał się zmienić i udało mu się. Do tego potrzeba determinacji. Sylwia natomiast jest po pierwsze ładna- komentuje "Albercik".


Jest gwiazdą TVN Agent


i najważniejsze tak jak ja kocha pizze :)
udostępniamy i oglądamyWYWIAD


Kilka ścinek z wywiadu- Jeśli ten post zbierze 20 udostępnień wejdzie na szczyt Mysiej Wieży po schodach bez przystanku, jeśli będzie 50 to objedzie Kruszwicę małym - dużym mostem i półwysep Rzępowski piękną ósemką a jak będzie 75 to na koniec pójdzie na lody. Do zabawy można się dołączyć razem z Jankiem i pokonać wyzwanie wspólnie. Całość wyzwania odbędzie się na żywo na jego blogu-czytamy na stronie kruszwiczanina.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz