Zanoza z występem w Kruszwicy [VIDEO+FOTO]Jedną z artystek tegorocznej Majówki, była pochodząca z Inowrocławia Zanoza.


Artystka rozpoczęła karierę wokalną w 2001 r. Tworzyła utwory wraz z duetem Alchemist Project i DJ Meysonem w klimacie dance’owo-clubowym. Artystka brała udział w festiwalach i konkursach muzycznych, a za swoje największe osiągnięcie uznaje zdobycie GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Moskwie w 2003r.  

ZA-NO-ZA swoim występem uświetniła Wielką Galę BCC i podczas uroczystych obchodów 600 rocznicy zwycięstwa wojsk polsko-litewskich pod Grunwaldem. ZA-NO-ZA gościnnie wystąpiła  m.in. w programie „Podróże z żartem” emitowanym w TVP2, na Gali wręczenia Polonusów w Chicago. Latem 2014 roku powstał wakacyjny utwór z taneczną nutką pod tytułem „Raz i Dwa” w klimacie w dance’owo-folkowym. 


Inspiracją do napisania utworu był Letni Festiwal Tańca w Wiśle,  podczas którego został zrealizowany wideoclip w którym również  bierze udział juror Tańca z Gwiazdami Piotr Galiński. Utwór w bardzo krótkim czasie zdobył  tak wielką popularność wśród tancerzy, że uzyskała miano piosenki festiwalowej „Gali VII Letniego Festiwalu Tańca Wisła 2014”.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz