Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 wywalczyli 8 medali w Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce

Wczoraj, podczas Mistrzostw Powiatu w Lekkoatletyce uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Szkoły Podstawowej nr 2 wywalczyli 8 medali,  z czego pięć złotych.

Na najwyższym stopniu podium stanęli:

Karolina Duniecka w skoku w dal
Oliwia Czyżniak w rzucie piłeczką palantową
Wojciech Wojciechowski w biegu na 300 m
Aleksander Greinert w skoku w dal

Sztafeta 4x 60 chłopców w składzie – Krzysztof Jeśman, Igor Majdziński, Wojciech Wojciechowski, Aleksander Greinert

Na drugich pozycjach uplasowali się:

Igor Majdziński w biegu na 300 m
Patrycja Marek w skoku w dal

Trzecie miejsce wywalczyła sztafeta dziewcząt 4x60 m w składzie – Oliwia Czyżniak, Karolina Duniecka, Patrycja Marek, Julia Cichowlas.

W biegu na 800 m blisko podium znalazł się Szymon Wiatr, który ukończył rywalizację na czwartym miejscu.

Na wysokich pozycjach znaleźli się również pozostali uczniowie szkoły biorący udział w zawodach. Julia Cichowlas uplasowała się na piątym miejscu w biegu na 60 m, Katarzyna Kuczkowska była szósta w biegu na 800 m, Julia Górska i Krzysztof Jeśman zajęli szóste w rzucie piłeczką palantową.
Opiekunami młodych sportowców byli Krystyna Pruczkowska i Jacek Sieradzki.