Zostań aktorem spektaklu "Katyń - w tył głowy"Na 8 kwietnia zaplanowano spektakl "Katyń-w tył głowy". Występ artystyczny odbędzie się w sali kinowej przy ulicy Niepodległości 43. Występ poprzedzą warsztaty teatralne.- Przedstawienie "Katyń - w tył głowy" ma przypomnieć o wartościach, które dzisiaj są zapomniane: Bóg, Honor, Ojczyzna. Ma też zachęcić do refleksji" - mówi Ewelina Wojsz z działu promocji teatru. Spektakl powstał z okazji rocznicy zbrodni katyńskiej oraz katastrofy smoleńskiej.

Kilka godzin przez spektaklem będzie można wziąć udział w warsztatach teatralnych. Osoby wskazane przez prowadzących otrzymają możliwość wzięcia udział w sztuce "Katyń- w tył głowy".

- Do warsztatów teatralnych zaprosiliśmy m.in. grupę teatralną z LO im. Juliusza Słowackiego. Ponadto każdy kto tylko chce może się pojawić na deskach "Ziemowita". Warsztaty rozpoczną się o godzinie 14:00 i potrwają do 16:00. W godzinę później wskazane przez prowadzących osoby otrzymają możliwość zagrania w spektaklu - informuje Lucyna Dąbrowska z Młodzieżowego Zespołu Doradczego Burmistrza Kruszwicy, inicjatora akcji.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz