Weź udział w konkursie i wygraj bezpłatny trening doskonalenia techniki jazdy samochodemKomenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, Starostwo Powiatowe, PZMOT Inowrocław oraz WORD Oddział Terenowy Inowrocław, przygotowali wiosenną edycję doskonalenia jazdy dla kierowców. Samochód do treningu będzie wyposażony w troleje. 


Uczestnicy będą mogli poćwiczyć, jak radzić sobie na drodze w razie poślizgu.  Będą także atrakcje dla dzieci. Zadzwoń i wygraj bezpłatny voucher. 

Organizatorzy zachęcają kierujących pojazdami do wzięcia udziału w tego typu działaniach prewencyjnych. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo na drogach.

Pierwsze 15 osób, które dnia (19.04.2017r.) w godz. 9.00-9.30 zadzwonią do Komendy Powiatowej Policji na numer telefonu 52 566 53 18 i podadzą hasło „Stop wypadkom drogowym”, będą mogli wziąć udział w bezpłatnym treningu doskonalenia techniki jazdy samochodem. Uczestnik musi posiadać prawo jazdy.

Dnia (29.04.2017r.) w godz. 10.00-13.00 na terenie PZMOT Inowrocław przy ul. Roosevelta, organizatorzy zaplanowali praktyczne warsztaty z techniki jazdy samochodem osobowym. Pojazd będzie wyposażony w troleje, dzięki którym można ćwiczyć sytuacje poślizgowe. Zajęcia zostaną przeprowadzone z udziałem instruktora PZMOT.

Będą też inne atrakcje dla dorosłych:
·    Policjanci zaprezentują film z prawdziwymi sytuacjami na drogach i omówią podstawowe błędy kierujących,
·    Diagnosta omówi zagadnienia ważne z punktu widzenia stanu technicznego pojazdu,
·    Ratownik medyczny opowie i pokaże jak udzielać pierwszej pomocy.

Uwaga! Osoby, które zechcą wziąć udział, mają możliwość zabrania ze sobą dzieci, które zapraszamy, aby przybyły swoimi rowerami. Dla nich także przygotowaliśmy ciekawe zajęcia, które będą odbywały się równolegle z zajęciami dla dorosłych. Specjalnie dla dzieci zostanie uruchomione miasteczko rowerowe, dzięki czemu można będzie nauczyć się podstawowych przepisów ruchu drogowego.

KPP
fot. Pixabay
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz