Unia ze zwycięstwem w Kruszwicy. Gopło przegrało spotkanie 1:3 [FOTO+VIDEO]

Wczoraj na boisku w Kruszwicy zmierzyli się piłkarze Gopło Kruszwica z janikowską Unią. Goście wygrali pojedynek 3:1.

Spotkanie było emocjonujące z uwagi na zmieniającą się dość często sytuację na boisku. Po szybkiej akcji na prowadzenie w 11 minucie spotkania wyszli podopieczni Jacka Łukomskiego.

W dwie minuty później szansę na gola wykorzystali piłkarze Gopła Kruszwica. Bramkę zaliczył Mateusz Kurtysiak.

Szansa na objęcie prowadzenia pojawiła się w chwilę później gdy doszło do faulu spowodowanego przez Tomasza Oczkowskiego. Karnego nie wykorzystał jednak Mikołaj Ruta, który uderzył obok słupka.

Kolejne gole wpadły już w drugiej połowie spotkania. Janikowianie zdobyli je w 82 i 83 minucie spotkania. Zdobyli je Dominik Jelonek oraz Artur Olszanowski.