Razem zagłosujmy na Kruszwicę w TOP ATRAKCJE

Kruszwica znalazła się w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2017. Na gminę zagłosować można pod specjalnie przygotowanym adresem.

Top Atrakcje to plebiscyt najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok,organizowany przez portal PolskieSzlaki.pl. Właśnie rozpoczęła się szósta edycja Top Atrakcji, w której Internauci wyłonią turystyczne hity Polski na rok 2017, które staną się celem letnich wyjazdów! W plebiscycie wyróżniono pięć głównych kategorii - Parki Rozrywki, Miasta i miejscowości, Zamki i pałace, Atrakcje różne i Krajobrazy.

- Top Atrakcje to plebiscyt najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok,  Plebiscyt przeprowadzany jest w dwóch etapach - eliminacjach i w głosowaniu finałowym. Eliminacje trwać będą do 8 maja 2017, a Finał odbywać się będzie od 9 maja - 23 maja 2017. Głosować może każdy Internauta, bez rejestracji, a na głosujących w Finale będą czekały upominki! - informuje Urząd Miejski w Kruszwicy.


Plebiscyt Top Atrakcje to autorski projekt portalu PolskieSzlaki.pl. Portal turystyczny opisuje atrakcje i ciekawe miejsca w Polsce. Liczba odwiedzających portal w sezonie sięga nawet 30-40 tys. osób/dzień. Prócz opisów atrakcji i szlaków turystycznych odnaleźć w nim można również bogatą galerię zdjęć, fotorelacje Krajtroterów i bardzo przyjazne Forum.

Link do głosowania na Kruszwicę:LINK
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze:

  1. Zagłosowałam,tylko wstawcie inne zdjęcie np.widok z Mysią Wieżą i Gopłem.Kolegiata nie jest ciekawie pokazana.

    OdpowiedzUsuń