Policja ostrzega przed chuligańskimi wybrykami w Poniedziałek WielkanocnyŚwięta Wielkanocne to czas refleksji, odpoczynku i spotkań rodzinnych. Tradycją jest także oblewanie się wodą w Lany Poniedziałek. Czasem jednak zdarza się, że kultywowanie tej tradycji zmienia się w wybryki chuligańskie. 


Policyjne patrole będą tego dnia zwracać szczególną uwagę na to, aby tradycja ta nie zmieniła się w nieodpowiedzialną zabawę. 

- Apelujemy do rodziców, aby ich dzieci podczas lanego poniedziałku zachowały umiar. Oblewanie bowiem przypadkowych przechodniów może doprowadzić do zniszczenia odzieży oraz spowodować poważne konsekwencje finansowe dla rodziców - podaje Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu pomysłowość ludzka nie zna granic. W ubiegłych latach odnotowywano m.in.przypadki rzucania w przejeżdżające pojazdy woreczkami z wodą.

Fot. Pixabay

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 komentarze:

  1. Jak co roku Komenda Wojewódzka Policji ogłosiła konkurs na najlepszego dzielnicowego. Ciekawy jestem czy któryś z kruszwickich dzielnicowych w tym roku, chociaż załapie się na taką listę. Bo jak dotychczas było z tym bardzo cieniutko.

    OdpowiedzUsuń