Na Ranczu w Bródzkach zorganizowali Dzień Otwarty [GALERIA]


23 kwietnia na Ranczu w Bródzkach zorganizowano Dzień Otwarty połączony z akcją mającą na celu pomoc bezdomnym zwierząt.


Organizatorzy wydarzenia rozpoczęli zabawę o 15:00 w niedzielne popołudnie. W programie było sporo atrakcji.

- Mimo niesprzyjającej aury i wcześniejszego zakończenia wydarzenia odwiedzających ranczo nie zabrakło. Wszyscy zaangażowani w organizację imprezy starali się aby choć część atrakcji zrealizować - mówi Jagoda Stencel.

Najmłodsze dzieci miały okazję skorzystać z przejażdżki na kucyku,ale również starsze dzieci i dorośli będą mieli okazję spróbować spojrzeć na świat z końskiego grzbietu. Dla wszystkich  odwiedzających czekał poczęstunek w postaci posiłku z grilla. Do dyspozycji był również plac zabaw, trampolina, a chętni swoich sił mogli spróbować na symulatorze jazdy konnej.

-  Ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci cieszyły się konne przejażdżki. Bardzo hojni darczyńcy wspomogli Kruszwickę Zagrodą uczestnicząc w bazarku i ofiarując karmę dla zwierząt - dodaje rozmówca.

Akcja w założeniu miała również wsparcie tzw. Kruszwickiej Zagrody działającej pod patronatem Fundacji Animal Rescue Poland. Pojawiły się także pierwsze sygnały dotyczące chęci adopcji psów.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz