Nad Gopłem znowu śmiecą [FOTO+VIDEO]Kilka dni temu twórca strony "Kruszwica moim okiem" na facebooku opublikował zdjęcia, jakie zrobił nad Gopłem. Ilość podrzucanych nad brzeg jeziora śmieci poraża.

Olbrzymie ilości śmieci pojawiają się wraz z początkiem wiosny. Internauci pytają, kto jest za to
odpowiedzialny?

To nie pierwszy tego typu przypadek nad jeziorem. Miejscem podrzucania odpadów są oprócz brzegów jeziora także miejsca przeznaczone na garaże. To tu ktoś ostatnio wyrzucił łóżko.


- Śmieci notorycznie są podrzucane zwłaszcza za garażami. Przeważają plastiki, ale nie brakuje także szklanych butelek-przekazują internauci.

Twórca strony "Kruszwica moim okiem" sfotografował także butelki pływające w wodzie. Ten widok jest wręcz porażający.


fot. Kruszwica moim okiem

fot. Kruszwica moim okiem

Fot. Kruszwica moim okiem


Fot. MojaKruszwica.plShare on Google Plus

About Przemysław Bohonos

6 komentarze:

 1. To jest "piękno" Kruszwicy i efekt organizacji pracy pełnej brygady.

  OdpowiedzUsuń
 2. Elektrośmieci i tzw. wielkogabarytowe powinny być zbierane co najmniej raz na dwa miesiące a nie dwa razy do roku, poza tym nie w ten sposób że gdzieś trzeba to zwozić w miejsce zbiórki,tylko tak jak odbiór zwykłych śmieci- od domu do domu, może wtedy mniej kanap po okolicy by się walało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, owszem, tylko każdy z nas zapłaci za śmieci wielokrotnie więcej. Jesteśmy śmieciarzami i nic więcej. Na pytanie, kto jest za to odpowiedzialny odpowiadam. My Wszyscy!!!

   Usuń
  2. Elektrosmieci bardziej opłaca się zawieźć na złom �� kilka groszy wpadnie...zamiast na organizowaną"zbiórkę". Wszak i tak trafia one na złom ale wtedy te grosze za nie juz do nas nie trafią ��

   Usuń
 3. Garaży nad Gopłem , które są po lewej stronie jadąc do kolegiaty to dawno powinno już nie być.W tym miejscu piękne miejsce na mały park z widokiem na jezioro.

  OdpowiedzUsuń
 4. Również tzw. "złodziejska droga" woła o pomstę...kilogramy starej cebuli, lodówki,resztki samochodów(!!!), nie licząc zwykłych worków ze śmieciami...Kruszwico,wstyd!

  OdpowiedzUsuń