Na Zagoplu rozmawiali o bezpieczeństwieWymiana informacji oraz wiedza, czy mieszkańcy czują się bezpiecznie, to bardzo ważna sprawa. Dlatego samorządy organizują i uczestniczą w spotkaniach z lokalną społecznością. Biorą w nich udział również policjanci.


Tematyce bezpieczeństwa właśnie, dotyczyło marcowe spotkanie z mieszkańcami Osiedla Zagople w Kruszwicy. Wzięli w nim udział m.in.  Burmistrz Kruszwicy, pracownicy urzędu, radni oraz przedstawiciel Policji. 

- Podczas dyskusji, mieszkańcy oraz radni, zgłaszali problemy dotyczące ruchu na parkingu przy ul. Kujawskiej, a także spożywania alkoholu w rejonie kruszwickiego klubu. Sprawdzenia i zweryfikowania wszystkich tych sugestii, podjął się m.in. obecny na spotkaniu dzielnicowy z Kruszwicy sierż. szt. Karol Barczak. Warto podkreślić, że mieszkańcy mają możliwość zgłaszać swoje uwagi i sugestie zagrożeń poprzez korzystanie na przykład z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa - informuje Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz