Dziś w życie weszła uchwała dotycząca finansowania nagród za osiągnięte wyniki sportowe
Dzisiaj w życie weszła Uchwała nr XXX/2902017 Rady Miejskiej w Kruszwicy w sprawie ustanawiania i finansowania nagród za osiągnięte wyniki sportowe. O przyznanie nagród można starać się do 15 stycznia, po roku, w którym sportowiec wynik osiągnął.

Wzór wniosku o przyznanie nagrody oraz wzory oświadczeń można pobrać na stronie Urzędu Miejskiego. Wniosek o przyznanie nagrody składa i podpisuje osoba fizyczna, która osiągnęła wynik sportowy lub rodzic (opiekun prawny) w przypadku osób, które są niepełnoletnie.

- Wniosek o nagrodę powinien w szczególności zawierać: dane osobowe (osoby, która zdobyła określony wynik sportowy) oraz opis osiągnięć sportowych wraz z dokumentami potwierdzającymi te osiągnięcia. Z kolei oświadczenia (bez względu na to kto składa wniosek) podpisują osoby, które zdobyły określony wynik sportowy - podaje Urząd Miejski w Kruszwicy.

Składający wnioski proszeni są o zwrócenie szczególnej uwagi na zakres wyników sportowych, określony w uchwale, uprawniający do przyznania nagrody. We wnioskach nie należy wpisywać wszystkich sukcesów sportowych odniesionych w 2016 r. a jedynie 3-4 najważniejsze sukcesy, które zostaną odczytane podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w Kruszwicy, łącznie z sukcesem najwyższym, który będzie uprawniał do otrzymania nagrody.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz