Do pokonania La Manche zostały trzy miesiące. Rafał Domeracki o swoich przygotowaniach


Już za trzy miesiące, zdobywca m.in. kruszwickiego Gopła postara się pokonać kanał La Manche. O swoich przygotowaniach pływak informuje na fanpage.

Apogeum zaplanowanego projektu pływaka jest pokonanie "wpław  Kanał La Manche". Jak podaje Rafał Domeracki do wyzwania pozostały już tylko trzy miesiące.

- Ogromną motywację i satysfakcję z faktu, iż mam tak doskonałego trenera, jakim jest Tomasz Pąchalski. Cieszę się również, iż kibicuje mi Sebastian Karaś, jak dla mnie symbol takich projektów, którego bardzo podziwiam.  Nie ukrywam, że chciałbym jeszcze wiele poprawić, wykorzystać każdą cenną uwagę trenera. Daję z siebie wszystko. Treningi każdego dnia- kryta pływalnia, przeplatana jeziorem. O moje ciało dba mój fizjoterapeuta Jakub Ślachetka- ponoć szkielet jeszcze działa- czytamy na stronie sportowca.

Rafał Domeracki do wyzwania podejdzie już 14 czerwca. To początek wielkich wyzwań jakie sobie zaplanował. 

- Skupiam się i myślę sobie masz chłopie cel, masz wspaniałych przyjaciół i ludzi podobnych do Ciebie. Płyń dla nich i z nimi i ciesz się pasją każdego dnia- nawet, gdyby mieli uznać Cię za totalnego dziwaka. Nigdy temu nie zaprzeczałem zresztą. Moi drodzy 3 miesiące i vamos Kanał La Manche 💪💪💪 Tym akcentem kończąc, życzę każdemu z Was dużo pozytywnej energii na ten tydzień! - dodaje pływak.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz