Agnieszka Zadka z tytułem Sportowca Roku 2016
W związku z brakiem zgłoszeń w kategorii Sportowiec Roku 2016 decyzję o przyznaniu tytułu podjęła Kapituła Nagrody wskazana przez Kujawską Grupę Medialną.Do 25 stycznia oczekiwaliśmy na zgłoszenia mieszkańców w kategoriach Samorządowiec Roku, Działacz kulturalny, Sportowiec oraz Sołtys Roku.W kategorii Sportowiec Roku decyzję podjęła sama Kapituła Nagrody.

- Mając na uwadze chęć promowania lokalnych, młodych i zaangażowanych  sportowców tytuł Sportowca Roku 2016 Kujawskiej Grupy Medialnej przyznaliśmy Agnieszce Zadce. Jej sukcesy jak i zaangażowanie w kształcenie kolejnych osób na terenie naszej gminy zasługują na najwyższe uznanie - czytamy w komunikacie Kujawskiej Grupy Medialnej.

Firma postanowiła również przyznać dwa wyróżnienia w tej kategorii Piotrowi i Szymonowi Chojnackim oraz Wojciechowi Lisowi za ubiegłoroczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

Agnieszka Zadka ma na swoim koncie wiele sukcesów m.in. III miejsce w Kumite drużynowe seniorek w Mistrzostwach Polski Karate Shotokan w Pleszewie, I miejsce w kata seniorek, I miejsce Kumite seniorek oraz I miejsce w kata drużynowym podczas Mistrzostw Europy w Sztukach Walki IMAF w Bośni i Hercegowinie oraz I miejsce Kata 18+ i II miejsce Kumite kobiet w Mistrzostwach Polski IMAF w miejscowości Złotoryja. 

Agnieszka Zadka od kilku lat jest także asystentem trenera Mariusza Kaczmarka podczas treningów grupy młodzieżowej. Od 2 lat pełni także funkcję trenera grupy przedszkolnej działającej przy klubie karate w Kruszwicy.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment