Znamy kandydatów w plebiscycie "Ludzie Roku 2016"


Wczoraj minął termin zgłaszania kandydatów do tytułu "Ludzie Roku 2016". Spośród czterech kategorii znamy na razie kandydatów do tytułu "Samorządowca Roku".

W naszym plebiscycie to mieszkańcy wraz z Kapitułą Nagrody decydują, kto powinien otrzymać zasłużony tytuł za działania na rzecz gminy. Kogo warto uhonorować i nagrodzić oraz dlaczego?

Do 25 stycznia zbieraliśmy przedstawione przez Państwa kandydatury. Można je było przesyłać pocztą elektroniczną lub zgłaszać telefonicznie. 

Do każdej kandydatury warto było dodać uzasadnienie bowiem to właśnie ono skonfrontowane z rzeczywistością decydowało o akceptacji kandydata.

Po zakończeniu przyjmowania kandydatur, licząca pięć osób Kapituła Nagrody Kujawskiej Grupy Medialnej omówiła wszystkie zgłoszenia. Jest to konieczne aby w plebiscycie wzięły udział osoby, które naprawdę zasłużyły się dla Kruszwicy. 

Obecnie trwają ostatnie chwile aby ostatecznie zgłoszeni kandydaci potwierdzili udział w konkursie. Znamy już nazwiska wszystkich zgłoszonych samorządowców. W przypadku kategorii Społecznik, Sportowiec oraz Sołtys Roku musimy poczekać do jutra.

W kategorii Samorządowiec Roku 2016 zgłoszeni zostali: Ilona Dybicz, Adam Molenda, Andrzej Michalak oraz Tomasz Łożyński. Szczegóły dotyczące głosowania podajemy w kolejnym artykule.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze:

  1. Tylko Tomek zasłużył na ten tytuł z tej grupy

    OdpowiedzUsuń