Wielki maraton charytatywny dla Joanny WróblewskiejNa 4 lutego w III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu zaplanowano wielki charytatywny maraton dla Joanny Wróblewskiej. Znana i ceniona w Kruszwicy instruktorka ZUMBY potrzebuje naszego wsparcia.Materiał nadesłany

Pomoc dla potrzebującej Asi Wróblewskiej z Kruszwicy. 4 lutego 2017 r. odbędzie się w Inowrocławiu maraton Zumby po to, by zebrać jak najwięcej pieniążków dla niesamowitej, ogromnie silnej Asiulki o wielkim sercu, która miała ciężki wypadek samochodowy . 

Dokładnie 2.11.2015 rok jak to zwykle Asia wracała ze swoich ukochanych zajęć ZUMBA. Pech chciał, że Asia z tych zajęć nie wróciła do domu. Bardzo poważny wypadek samochodowy spowodował, że Asia przeżyła długie i trudne miesiące walki o życie i sprawność.

 Konsekwencją poważnych obrażeń głowy i kilku złamanych kości był niedowład czterokończynowy spastyczny. Ludzie po takich wypadkach nierzadko pozostają przykuci do łóżka na długie lata, często pozostając niepełnosprawnymi już do końca życia. Ale nie Asia ! Dzięki uporowi, jej ogromnemu zaparciu i bardzo ciężkiej pracy uczenia się wszystkiego od początku, jak sie poruszać, siedzieć, chodzić, osiągnęła juz bardzo wiele. Większość lekarzy nie wierzy, że w takim tempie jest teraz na takim etapie.

 Leczenie i rehabilitacja są niezwykle kosztowne. Pochłonęły ogrom pieniędzy, ale Asia chce z dnia na dzień walczyć jeszcze bardziej ! Dlatego pomóżmy jej to zrealizować ! Liczy się każda złotówka i pomoc!

Największym marzeniem Asi jest wrócić do sprawności, wrócić do jej ukochanej Zumby!

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz