Trwa nasz plebiscyt. Wybieramy ludzi zasłużonych dla gminyPrzed tygodniem ogłosiliśmy nasz plebiscyt "Ludzie Roku 2016". Zasłużonych kruszwiczan wybieramy w pięciu kategoriach.
Osoby wyróżniające się w różnych dziedzinach. Potrafią działać, a swoją postawą lub aktywnością zadziwiają lokalne środowisko. Takich ludzi zamierzamy nagrodzić podczas kwietniowej gali w Kruszwicy.

Jednak zanim do tego dojdzie plebiscyt przejdzie przez dwa etapy. Pierwszy z nich to etap zgłoszeń, które można realizować za pomocą  m.in. adresu email: kujawskagrupamedialna@gmail.com. Następnie na zaakceptowanych przez Kapitułę Nagrody kandydatów będzie można oddać głos.

Regulamin: LINK

Ludzi zasłużonych wybieramy w pięciu kategoriach: Samorządowiec, Działacz-Społecznik, Sportowiec oraz Sołtys Roku. Ponadto Kapituła Nagrody wskaże także zwycięzcę w kategorii Nagroda Specjalna dla osoby, której działanie można uznać za wyjątkowe i ważne dla lokalnego środowiska.

Zgłoszenia kandydatur mijają 25 stycznia. Należy w nich podać Imię, Nazwisko wskazaną kategorię oraz uzasadnienie naszej decyzji.. Oznacza to, że w dzień później rusza głosowanie, które potrwa do 10 lutego. Głosować będzie można za pomocą przygotowanej do tego platformy do głosowania. 
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz