Trwa nasz plebiscyt. Wybieramy ludzi zasłużonych dla gminyPrzed tygodniem ogłosiliśmy nasz plebiscyt "Ludzie Roku 2016". Zasłużonych kruszwiczan wybieramy w pięciu kategoriach.
Osoby wyróżniające się w różnych dziedzinach. Potrafią działać, a swoją postawą lub aktywnością zadziwiają lokalne środowisko. Takich ludzi zamierzamy nagrodzić podczas kwietniowej gali w Kruszwicy.

Jednak zanim do tego dojdzie plebiscyt przejdzie przez dwa etapy. Pierwszy z nich to etap zgłoszeń, które można realizować za pomocą  m.in. adresu email: kujawskagrupamedialna@gmail.com. Następnie na zaakceptowanych przez Kapitułę Nagrody kandydatów będzie można oddać głos.

Regulamin: LINK

Ludzi zasłużonych wybieramy w pięciu kategoriach: Samorządowiec, Działacz-Społecznik, Sportowiec oraz Sołtys Roku. Ponadto Kapituła Nagrody wskaże także zwycięzcę w kategorii Nagroda Specjalna dla osoby, której działanie można uznać za wyjątkowe i ważne dla lokalnego środowiska.

Zgłoszenia kandydatur mijają 25 stycznia. Należy w nich podać Imię, Nazwisko wskazaną kategorię oraz uzasadnienie naszej decyzji.. Oznacza to, że w dzień później rusza głosowanie, które potrwa do 10 lutego. Głosować będzie można za pomocą przygotowanej do tego platformy do głosowania. 
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz