Piłkarze i działacze przypominają o turnieju dla Norberta

Za tydzień zorganizowany zostanie mecz charytatywny dla Norberta Pamfila. Turniej piłki halowej wesprze walczącego z chorobą nastolatka.

Turniej piłki halowej "Gramy dla Norberta" odbędzie się 15 stycznia na hali widowiskowej w Kruszwicy. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:30. W spotkaniu zmierzą się piłkarze 8 młodzieżowych zespołów. 

- Będą to koledzy Norberta z drużyny Gopła Kruszwica, a także juniorzy Notecianki Pakość, Pogoni Mogilno, Kujawianki Strzelno, Unii Janikowo. Noteci Gębice, Cuiavii Inowrocław i KP Jeziora Wielkie. Zbiórka drużyn o g. 9.00. Poprzez losowanie zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. W grupach każdy zagra z każdym, a potem w zależności od zajętych miejsc 4 drużyna zagra z 4 o 7 miejsce, 3 z 3 o 5, 2 z 2 o 3 i w finale 1 zagra z 1. Mecze trwać będą 2 razy 8 minut, albo 15 minut bez przerwy (kwestia do uzgodnienia) - przypomina Tomasz Lewandowski.

Za pomoc w organizację imprezy działacze dziękują trenerowi Gopła Kruszwica, prezesowi Cukrowni Lechowi Sobeckiemu i Piotrowi Chojnackiemu właścicielowi Gościńca Nad Gopłem.

- Serdecznie zapraszamy koleżanki i kolegów Norberta ich rodziców i nauczycieli, a także wszystkich kibiców i sympatyków piłki halowej. Podczas turnieju odbędzie się licytacja sprzętu takiego jak rękawice bramkarskie, koszulka i piłka - dodaje rozmówca.

Do udziału w meczu zachęcają również koledzy Norberta. Na zdjęciu Filip Kozłowski były napastnik Gopła Kruszwica.

Wydarzenie możesz śledzić także tutaj.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz