Młodzi piłkarze z regionu zagrali dla Norberta! [FOTO+VIDEO]Od miesięcy Norbert walczy z chorobą jaką jest nowotwór. W swojej walce może jednak liczyć na pomoc wielu kruszwiczan.

Kilka miesięcy temu aby pomóc Norbertowi w walce z chorobą zorganizowano zbiórkę funduszy na leczenie oraz koncert charytatywny. Swoją pomoc zaoferowało wielu kruszwiczan m.in. miłośnicy piłki halowej, którzy wsparli rodzinę Norberta. Teraz przyszedł czas na turniej charytatywny. Podczas sportowego wydarzenia wsparcie Norbertowi okazali jego przyjaciele z Klubu Sportowego Gopło oraz młodzi piłkarze z regionu.- Chcemy podziękować wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej imprezy oraz sponsorom i Wam drodzy chłopcy, którzy zdecydowaliście się przyjechać i wziąć udział w turnieju. Ogromnie wam dziękuje-powiedziała Katarzyna Pamfil. 

Zwycięstwo w turnieju odniosła Kujawianka Strzelno. Pokonała ona w finale Janikowo. Na trzecim miejscu znalazła się Notecianka Pakość, które, udało się wygrać spotkanie z kruszwickim Gopłem i tym samym skierować kruszwiczan na miejsce czwarte.

Zobacz zdjęcia LINK.

Poza podium znaleźli się Cuiavia Inowrocław (5 miejsce), Pogoń Mogilno (6 miejsce), Jeziora Wielkie (7 miejsce), Bielice (8 miejsce).


Grupa I
Janikowo, Gopło, Cuiavia, Bielice

Grupa II
Kujawianka, Notecianka, Mogilno, Jeziora

Cuivia Inowrocław-Unia Janikowo 0:2
Jeziora Wielkie-Notecianka  0:1
Gopło-Bielice 3:1
Mogilno-Strzelno 2:2
Cuiavia-Gopło 0:5
Jeziora Wielkie-Mogilno 0:4
Janikowo-Bielice 2:2
Notecianka-Strzelno 0:2
Cuiavia-Bielice 0:0
Jeziora Wielkie-Strzelno 2:2
Janikowo-Gopło 0:0
Notecianka-Mogilno 1:1

Bielice-Jeziora Wielkie 1:2
Cuiavia-Mogilno 2:0
Gopło-Notecianka 0:1
Janikowo-Kujawianka 1:3

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz