Zapraszają wszystkich, którzy chcą pomoc Krzysztofowi ĆwiklePaulina Kluczyńska wraz z instruktorami zaprasza wszystkich na charytatywny maraton Zumby "I Ty zostań Świętym Mikołajem". Wydarzenie poświęcono walczącemu z chorobą Krzysztofowi Ćwikle.

Mieszkaniec naszej gminy od roku mierzy się z SLA, Stwardnieniem Zanikowym Bocznym. Choroba powoli niszczy wszystkie mięśnie prowadząc do całkowitej utraty sprawności.

-Mój czas nie jest nieskończony, ale chciałbym z niego wycisnąć jak najwięcej. Potrzebuję pieniędzy na rehabilitację, aby wykorzystując siłę własnych mięśni móc wyjść przed dom i posiedzieć na ganku. Moim drugim, wielkim marzeniem jest terapia komórkami macierzystymi – brzmi tajemniczo, ale może pomóc mi odzyskać sprawność. Nie muszę chyba dodawać, że to kosztowne rzeczy i mimo ogromnej pomocy ze strony rodziny i najbliższych mi osób nie jestem w stanie ich sfinansować-czytamy w liście Krzysztofa do Fundacji, która prowadzi aktualnie jego sprawę.

Z pomocą Krzysztofowi śpieszą dziewczęta z Kruszwicy, które wraz z instruktorami postanowiły zorganizować charytatywny maraton Zumby. Na scenie zobaczymy Paulinę Kluczyńską, Mateusza Szafrańskiego,  Marikę Konopę, Magdalenę Adamowską, Magdalenę Wojciechowską-Czekajewską, Adę Pniewską  oraz Joannę i Michała Majdaniuka.

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc Krzysiowi. Nie trzeba tańczyć jeśli ktoś nie ma ochoty. Do wylicytowania cenne rzeczy, loteria fantowa oraz stoisko z pierniczkami i ozdobami świątecznymi. I Ty zostań Świętym Mikołajem! - przekazuje Paulina Kluczyńska.

Charytatywny maraton zaplanowano na godzinę 17:00 11 grudnia. Wydarzenie odbędzie się na hali widowiskowo-sportowej. Podczas akcji będzie możliwość wsparcia finansowego Krzysztofa. 

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz