Za nami 18 edycja Pluszowego Misia. Tym razem zwycięstwo przypadło Woli Wapowskiej [FOTO+VIDEO]
Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej zdobyła zwycięstwo w 18 edycji Pluszowego Misia. Impreza od lat towarzyszy uczniom i placówkom oświatowym.Impreza cieszy się od lat sporym zainteresowaniem. Zawody polegają na jak najszybszym wykonaniu różnych konkurencji. Każda z drużyn składa się z 24 osób. Reprezentują one poszczególne placówki oświatowe. Tym razem w rywalizacji zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Woli Wapowskiej.

W finale grupy B miejsce pierwsze powędrowało do Szkoły Podstawowej w Chełmcach (57 pkt). Na podium z miejscem 2 znalazły się Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Racicach  z 47 punktami, a miejsce trzecie należało do Szkoły Podstawowej w Sławsku Wielkim (43,5 pkt). Czwarte miejsce należało tym razem do Szkoły Podstawowej w Rusinowie (30,5 pkt).

W finale grupy A miejsce czwarte zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Kruszwicy (35 pkt). Miejsce 3 należało tym razem do placówki z Polanowic (43 pkt), a tuż przed nią z dorobkiem 49 punktów znalazła się Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy. Zwycięzcą tegorocznych zmagań i zdobywcą tytułowego "Pluszowego Misia" została Szkoła Podstawowa w Woli Wapowskiej.

Zdjęcia kliknij  tutaj.


Fundatorami nagród byli Bank Spółdzielczy w Kruszwicy, Rada Miejska, Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" oraz Urząd Miejski w Kruszwicy. Organizatorami wydarzenia są Ludowe Zespoły Sportowe w Kruszwicy.  Pomysłodawcą imprezy jest Andrzej Michalak i Małgorzata Luzak.


Relacja video.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz