Rozszerzamy nasz konkurs: Wygraj kubek z własnym zdjęciem!


Konkurs, który ogłosiliśmy kilka dni temu cieszy się niezwykłym powodzeniem.  Z tego też powodu postanowiliśmy go poszerzyć o dodatkową nagrodę.


Tym razem dzięki uprzejmości FotoLab z Kruszwicy mamy dla Was możliwość przekazania kubka z własnym zdjęciem. Zdjęcie zostanie wykonane  w profesjonalnym studio footoo.pl a wykonany w firmie FotoLab. Zasada jest prosta udostępniamy post i w komentarzy wpisujemy <3 (serduszko). Losowanie kubeczka świątecznego nastąpi w tym samym czasie co pierwszej nagrody.
 Zgłoszenia trwają do 6 grudnia 2016 do godz 23:59.

Firma FotoLab Agfa Kruszwica ul.Zamkowa 9 oferuje w państwu świąteczne kubeczki, koszulki oraz inne gadżety, które mogą być wspaniałym prezentem na święta.

Regulamin: warunkiem udziału w losowaniu jest udostępnienie postu oraz dodanie w komentarzu <3 (serduszka).

Zdjęcie do kubka wykonywane jest w profesjonalnym studio footoo.pl w Kruszwicy. Na zdjęciu mogą być dzieci jako rodzeństwo, rodzina, babcie lub dziadkowie z wnukami, przyjaciółki (dwie osoby)

Odebranie nagrody następuje w punkcie FotoLab Agfa u p. Mirosława Służałaka po uprzednim wykonaniu zdjęcia.  Sesje wykonuje na zlecenie footoo.pl osoba wyznaczona na zlecenie.

Nagrody nie można wymienić na kwotę pieniężną, otrzymanego podarunku nie można odstąpić innej osobie , nie można oddać do druku swojego zdjęcia innego niż wykonanego w zleconym studio..

Nagrodę można zrealizować w terminach od 8 grudnia – 18 grudnia 2016 oraz od 5 stycznia do 10 stycznia 2017 r.

Wyniki konkursu podane będą na portalu mojakruszwica.pl
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz