Ostrówek: NKA zwycięzcą przetargu dotyczącego przeprawy promowej na GopleW przetargu wybrano wykonawcę usługi związanej z obsługą przeprawy promowej "Ostrówek II" na Jeziorze Gopło pomiędzy miejscowościami Złotowo i Ostrówek.


Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszystkich czynności koniecznych do niezawodnego funkcjonowania przeprawy promowej "Ostrówek" na Jeziorze Gopło. Znajduje się ona pomiędzy miejscowościami Złotowo i Ostrówek. 

Wykonawca usługi zobowiązany jest do wykonywania obsługi przeprawy promowej zgodnie z obowiązującymi przepisami żeglugowymi na śródlądowych drogach wodnych oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa. Oferent musi posiadać kadrę wykwalifikowaną (odpowiednie patenty żeglugowe oraz świadectwa zdrowia), które są niezbędne do obsługi przeprawy promowej.

Z informacji przekazanych do wiadomości publicznych wynika, że najkorzystniejszą ofertę w tym zakresie złożyła Nadgoplańska Komunikacja Autobusowa z siedzibą w Kruszwicy. Wykonanie zadania wyceniono na 208.680,00 złotych. 
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

2 komentarze:

  1. No no! N-ka opanowała ląd,teraz przychodzi czas na wodę,
    co dalej p.Arendt?
    może jakaś mała linia lotnicza? ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak. Pewnie antek latający z kruszwicy do Łagiewnik lądujący w polu kukurydzy :-)

    OdpowiedzUsuń