Motomikołaje znów na rynku w Kruszwicy! [FOTO+VIDEO]


Klub motocyklowy Born To Ride Chepter Kruszwica wraz z Przedszkolem Samorządowym Nr 3 oraz komitetami osiedlowymi sprawił, że w Kruszwicy znów pojawili się Motomikołaje. Zabawom oraz atrakcjom nie było końca.Motomikołaje to jedno z wydarzeń, które na stałe wbiło się w kanon wydarzeń kulturalnych. Impreza została zorganizowana po raz szósty.

Zdjęcia znajdziesz tutaj. 

Organizatorzy przygotowali liczne gry, zabawy i konkursy. Był m.in. rzut oponą, kręcenia kula hoplem, biegi w slalomie oraz pokaz jednostki strażackiej. Ta ostatnia sprawiła wiele radości dzieciom bowiem poprzez sztuczną pianę improwizowała spadający śnieg. Organizatorzy zadbali także o symboliczne ognisko przy którym można było się ogrzać.-Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za przybycie na spotkanie ze Św.Moto- Mikołajem. Atmosfera spotkania- jak zwykle była gorąca oraz pełna prezentów i cukierasków.  Namiastką sań były zaprzęgi konne a śnieg pokrył rynek, ze strażackich armatek. Dziękujemy wszyskim, którzy sprawili, że tradycja św. Mikołaja może trwać dalej i być przekazywana następnym pokoleniom. Ze świątecznymi pozdrowieniami Born to Ride MC Poland Chapter Kruszwica-napisał na Facebooku Ireneusz Springer, działacz klubu motocyklowego. 


Organizatorami imprezy był klub motocyklowy Born To Ride MC Prospect Cahpter, Komitety Osiedlowe Nr 1 i 2 oraz Przedszkole Samorządowe Nr 3 im. Ewy Lewańskiej W Kruszwicy.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz