Wygraj profesjonalną sesję zdjęciową


Portal www.mojakruszwica.pl zaprasza serdecznie do mikołajkowego konkursu. Zwycięzca konkursu ma szansę na profesjonalną sesję zdjęciową.

Dzięki uprzejmości portalu fotograficznego www.footoo.pl mamy dla Państwa upominek w postaci świątecznej sesji fotograficznej. Ponieważ jest to prezent mikołajkowy będzie to jednocześnie szansa aby obdarować nią kogoś bliskiego. 

Zasady konkursu są proste: Wystarczy polubić zdjęcie lub udostępnić je oraz w komentarzu oznaczyć osobę, którą chcemy obdarować tym prezentem. Pod zdjęciem odznaczyć/wymienić możemy każdą bliską nam osobę, swoich rodziców, babcie, wnuczki lub po prostu swoją drugą połówkę. Konkurs trwa do 6 grudnia do godziny 23:59


Regulamin: warunkiem udziału w losowaniu jest polubienie lub udostępnienie postu oraz podanie w komentarzu osoby, którą chcemy obdarować.

Obdarowaną osobą może być każdy. Na zdjęciu mogą być dzieci jako rodzeństwo, rodzina, babcie lub dziadkowie z wnukami, przyjaciółki (dwie osoby)

Odebranie nagrody możliwe jest jedynie w studio firmy footoo.pl w Kruszwicy.  Sesje wykonuje na zlecenie footoo.pl osoba wyznaczona na zlecenie.

Nagrody nie można wymienić na kwotę pieniężną, otrzymanego podarunku nie można odstąpić innej osobie niż wskazana w komentarzu.

Nagrodę można zrealizować w terminach od 8 grudnia – 18 grudnia 2016 oraz od 5 stycznia do 10 stycznia 2017 r.

Wyniki konkursu podane będą na portalu mojakruszwica.pl
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz