Radna odpowiada internaucie: W sprawie problemów komunikacyjnych składałam interpelację w marcu 2015 roku


Ilona Dybicz w odpowiedzi na komentarz jednego z internautów przesłała informację o podjętych działaniach w sprawie problemów komunikacyjnych przy Szkole Podstawowej nr 1. Radna składała w tej sprawie interpelację już w marcu 2015 roku


Komentarz internauty dotyczył spraw związanych z utrudnieniami komunikacyjnymi przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kruszwicy sugerując, że to tym właśnie problemem, powinna zainteresować się radna. W odpowiedzi na ten komentarz, swoje stanowisko przesłała do nas sama zainteresowana.

-Błoto wywożone na jezdnię z parkingu jest także zagrożeniem dla bezpieczeństwa w ruchu pojazdów na tym odcinku drogi, a ponadto jest problemem dla dzieci chodzących tą stroną do szkoły. Ponadto w sprawie utrudnienia w ruchu komunikacyjnym przy SP nr 1, składałam interpelację w marcu 2015r. "Interpeluję w imieniu mieszkańców osiedla Zagople w sprawie wprowadzenia zmiany oznaczenia pionowego-zakazu zatrzymywania się pojazdów na ul. Kujawskiej w okolicach SP. nr 1 w Kruszwicy. Interpelację swą motywuję tym, iż samochody, które zatrzymują się powodują zagrożenia dla  osób wysiadających bezpośrednio na jezdnię oraz wprowadzają znaczne utrudnienia w ruchu drogowym na tym odcinku. Wnioskuję aby powyższe zmiany nastąpiły po uzgodnieniu z komendantem policji w Kruszwicy"-pisze do naszego serwisu Ilona Dybicz.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze:

  1. No tak...ale jaki z tego wniosek? Złożona przez p.radną interpelacja okazała się mało skuteczna ( od marca 2015 roku to już dość odległa przeszłość ) albo p.burmistrz interpelacje radnych ma za nic. I życie toczy się dalej, prawda?

    OdpowiedzUsuń