Policjanci z Kruszwicy odzyskali skradzione mienie i zebrali dowody na to, kto dokonał kradzieży


Towarzyskie spotkanie w hotelu zakończyło się kradzieżą telefonu jednego z gości. Mienie wróciło już do właściciela dzięki policjantom z Komisariatu Policji w Kruszwicy. Podejrzany o kradzież musi teraz liczyć się z karą pozbawienia wolności. 


Policjanci z Komisariatu w Strzelnie zostali powiadomieni o kradzieży telefonu. 

W związku z tym, że do zdarzenia doszło na terenie Kruszwicy, sprawa została przekazana mundurowym z miejscowego komisariatu. Sprawa ma swój początek (3.11) kiedy to w jednym z hoteli spotkało się kilka osób. Krótko po nim, jeden z mężczyzn stwierdził brak swojego telefonu komórkowego. Zgłoszenie na Policję skutkowało podjęciem działań przez policjantów ze Strzelna, a potem Kruszwicy. 

  
Mundurowi z komisariatu w Kruszwicy ustalili okoliczności kradzieży. Doszli też do tego, że skradziona komórka została oddana do serwisu telefonów, a za kradzieżą stoi jeden z mieszkańców Strzelna. Kilka dni temu (18.11) policjanci odzyskali skradzione mienie i namierzyli 22-letniego podejrzewanego. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży mienia. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. 
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz