Dom dziecka w Kruszwicy? Takie plany ma Starostwo Powiatu Inowrocławskiego i kruszwicki samorząd


Na swoim profilu społecznościowym Jacek Zalesiak poinformował o ujęciu w dokumentacji budżetu projektu budowy w Kruszwicy domu dziecka. Teraz nad sprawą będą głosować radni Rady Miejskiej.

Placówka ma być dostępna dla 14 dzieci. Pracę w niej będą mogli podjąć mieszkańcy Kruszwicy i powiatu inowrocławskiego. Obiekt powstanie dzięki funduszom powiatu inowrocławskiego, a działkę na zasadzie darowizny przekaże gmina Kruszwica. 


Nad uchwałą w tej sprawie będą głosować radni Rady Miejskiej. Przygotowany na najbliższą sesję dokument obejmie "zbycie w drodze darowizny nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Kruszwicy przy ul. Jana Kasprowicza".Jeśli decyzja radnych będzie pozytywna działka nr 50/3 zostanie zbyta "w drodze darowizny na rzecz Powiatu Inowrocławskiego" jako nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w Kruszwicy, obrębie 1, przy ul. Jana Kasprowicza. Działka obejmuje powierzchnię 0,1050 ha, jest zapisana w księdze wieczystej nr BY1I/00053745/4 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Inowrocławiu. 

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze:

  1. Fajnie ze chcą zbudować dom dziecka ale w takim razie po co zamykano dom dziecka w Inowrocławiu? To już mogli ten w Inowrocławiu zostawić i dzieci by zostały tam umieszczone

    OdpowiedzUsuń