Wola Wapowska: Tragiczny wypadek. Nie żyje 73-letnia kobieta

Kruszwiccy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku do jakiego doszło wczoraj na terenie gminy Kruszwica. Podczas nieszczęśliwego zdarzenia zginęła 73-letnia kobieta.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj  tuż po godzinie 18:00 w miejscowości Wola Wapowska gm. Kruszwica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że  starsze małżeństwo wróciło na posesję gospodarstwa ciągnikiem rolniczym z pola.  82-letni mężczyzna kierował Ursusem z tzw. widlakiem, kiedy jego 73-letnia małżonka siedziała tuż obok na podłodze kabiny trzymając nogi na stopniach wejściowych.  

W pewnym momencie kobieta w nieustalonych okolicznościach wypadła, bądź wyskoczyła z pojazdu i w wyniku poniesionych obrażeń poniosła śmierć. W chwili przyjazdu służb 73-latka była przygnieciona przez przymocowany do ciągnika widlak. Badanie alkomatem wykazało, że siedzący za kierownicą Ursusa mężczyzna był trzeźwy.

W tej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem prokuratury. Ma ono na celu wyjaśnienie, jaki był dokładny przebieg wypadku i co było jego przyczyną.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz