Notecianka odnosi zwycięstwo w Kruszwicy

W pierwszym, inauguracyjnym spotkaniu rozgrywek ligowych Notecianka Pakość pokonała kruszwickie Gopło. Mimo wszystko pojedynek  można uznać za wyrównany.

Przegrana z Pakością przerwała dobrą passę kruszwickich piłkarzy, którzy na własnym boisku nie przegrali od blisko roku. Ostatnio na stadionie w Kruszwicy z drużyną Gopła wygrało LTP Lubanie. Spotkanie odbyło się pod koniec maja 2015 roku.

Bramki dla Pakości padły w 62 oraz 79 minucie a zdobyli je Michał Szot oraz Bartłomiej Delekta.

Bramki: Michał Szot 62', Bartłomiej Delekta 79'

GOPŁO: Pestka - Jurkiewicz, Kostrzak, Kaniewski, Losik (Myśliwy 78') - Kurtysiak (Skalski 89'), Kozłowski, Kotecki (Włoch 72'), Rzewucki, Burdziński (Linowski 72') - Kruszczyński

Nie zagrali: Michalak, Marczyński, Frejliszek

Poza kadrą: Ruta, Pankowski, Wojtarski