Mariusz Nogalski o skradzionym drewnie: Chciałbym abyśmy szanowali pracę społeczników

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło na terenie budowanego obecnie parku edukacyjnego. Skradziono drzewo przeznaczone na domy dla pszczół kujawskich.

 

 

 

Do zdarzenia doszło na przestrzeni kilku ostatnich dni. W budowanej na dawnej strzelnicy osadzie Stowarzyszenie Nasz Region KUJAWIE realizuje swój projekt parku edukacyjnego. Organizacja wydzierżawiła ten obszar w połowie maja.

-Przetransportowaliśmy drzewo na barci. Z materiału jakie przywieźliśmy jedna została skradziona. Chciałbym byśmy szanowali cudzą pracę. Działamy społecznie w wolnym czasie. To co uda się nam zrobić będzie dla całego społeczeństwa-podkreślił w rozmowie z MojaKruszwica.pl Mariusz Nogalski.

Stowarzyszenie Nasz Region KUJAWIE zaznaczyło, że osoby, które zmuszone są do pozyskania drzewa na opał w ten sposób proszone są o kontakt pod numerem telefonu 602758532 a taką pomoc otrzymają.

-Pomysł z domami dla pszczół kujawskich to jeden z naszych projektów. Planujemy na drodze do strzelnicy umieścić barci, które będą spełniały rolę drogowskazów edukacyjnych-zdradza nam Nogalski.

{youtube}v=jNETS7QjbeI&list=PLH9FWcNRq5AfbP2JLwvcz5jYq9gYvvzyO&index=1{/youtube}

 

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz