Jakub Krzewina: Czekam na ten dzień od Igrzysk Olimpijskich w Sydney z 2000 roku

Bardzo pozytywna atmosfera i naprawdę wielkie nadzieje przed startem Jakuba Krzewiny podczas dzisiejszych zawodów w Rio de Janeiro. Sportowiec z Kruszwicy wystartuje w sztafecie 4x400 m.

 

Bieg zaplanowano na 21:10 czasu brazylijskiego. Lekkoatleta z Kruszwicy wystartuje w sobotę 20 sierpnia w sztafecie 4 x 400 metrów. Rywalizację będzie można podziwiać około 2 w nocy. W olimpijskiej kadrze sztafety oprócz kruszwiczanina znaleźli się Rafał Omelko, Kacper Kozłowski, Łukasz Krawczuk i Karol Zalewski. 

-Wraz z kolegami ze sztafety 4x400m starał się będę wywalczyć dla Polski awans do finału olimpijskiego. Czekam na ten dzień od Igrzysk Olimpijskich w Sydney z 2000 roku.Wtedy jako 11 letni wariacik jarałem się startami naszych zawodników a najbardziej utkwiła mi w pamięci wywrotka naszej sztafety 4x400m. To wtedy powiedziałem sobie, że kiedyś wystartuje na Igrzyskach Olimpijskich. Nie wiedziałem w jakiej konkurencji, nie wiedziałem na których Igrzyskach ale miałem CEL! Teraz po 10 latach treningów, 10 latach wyrzeczeń jestem tu gdzie chciałem być-informuje z Rio de Janeiro Jakub Krzewina.

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz