Zrób zdjęcia! Najlepsze znajdą się w Almanachu

Jutrzejsza uroczystość poświęcona 1050 rocznicy Chrztu Polski  ma upamiętnić korzenie chrześcijańskie naszego kraju. Podczas imprezy każdy z mieszkańców ma okazję zrobić zdjęcie. Najlepsze, nadesłane do organizatora mogą trafić do almanachu.

 

Tematem przewodnim prac przesyłanych na konkurs mają być uchwycone w kadrze, najciekawsze chwile czy zdarzenia podczas uroczystych obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski, które odbędą się już jutro. 

Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" w Kruszwicy.

 

III. Zasady konkursu

Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie pięć fotografii. Fotografie mogą być wykonane w dowolnej technice, jednak do Konkursu muszą być przesłane w pliku JPG w terminie do 27.07.2016 r. na adres e-mail: info@ckis-ziemowit.pl. Prace przesłane po terminie nie będą oceniane.

Zgłaszane do konkursu fotografie należy opisać w treści wiadomości:

imię i nazwisko autora

telefon kontaktowy

Uczestnik oświadcza, że jest autorem zdjęć. Odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich, które mogłyby zostać skierowane do Organizatora Konkursu, przyjmuje na siebie Uczestnik Konkursu Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem do nich praw autorskich na rzecz Organizatora w tym prawa do ich publikowania bez ograniczeń w zakresie terminu, wielokrotności, pól eksploatacji oraz kontekstu publikacji. Nadesłane prace przechodzą na własność Organizatora Konkursu.

IV.  Zasady przyznawania nagród

Kryteria oceny zależą wyłącznie od preferencji członków Komisji Konkursowej. Do zadań komisji należy w szczególności ocena nadesłanych prac oraz wyłonienie najlepszych prac. Wśród nadesłanych prac Komisja Konkursowa wyłoni zwycięzców, których zdjęcia ukażą się w almanachu poetyckim 2016 r.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz