Karol Konopacki pożegnał się z komisariatem w Kruszwicy

W radziejowskiej komendzie, kilka dni temu powitano nowego komendanta powiatowego policji Karola Konopackiego. Kruszwiczaninowi przyjdzie się pożegnać z komisariatem w Kruszwicy.

 

 

 

Karol Konopacki na stanowisku komendanta powiatowego policji zastąpi insp. Sławomira Kosińskiego, który objął funkcję Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku. Kilka dni temu w radziejowskiej komendzie powitano kruszwiczanina. Odebrał on powierzone obowiązki z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Pawła Spychały. Jednocześnie Konopacki pożegnał się z Komisariatem Policji w Kruszwicy.

-Chciałbym podziękować samorządowi kruszwickiemu za to, że współpraca przebiegała w sposób partnerski. Myślę, że skala od 1 do 6 jest niewystarczająca by ją w ten szkolny sposób ocenić. Nie mówię żegnajcie, nie mówię do widzenia dlatego, że cokolwiek bym w życiu nie robił, gdziekolwiek bym nie przebywał to wiem, że drzwi do Państwa są zawsze otwarte-podkreślił Karol Konopacki.

Miejsce komendanta zastąpi jego dotychczasowy zastępca Jarosław Lisiecki, który również podkreślił modelową współpracę Gminy Kruszwica z jednostką policji.

W pożegnaniu wzięli udział przedstawiciele kruszwickiego samorządu-burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak oraz przewodniczący Rady Miejskiej Aleksander Budner.

Karol Konopacki służbę w policji rozpoczął w 1996 roku w Warszawie. Następnie podjął służbę w Komendzie Rejonowej Policji w Inowrocławiu. W latach 2006- 2010 był Komendantem Komisariatu Policji w Janikowie. Od 2010 do chwili obecnej służył w Komisariacie Policji w Kruszwicy, gdzie pełnił funkcję komendanta. Ukończył studia wyższe na Akademii Bydgoskiej  im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz