Zatrzymali złodzieja aut

W Rojewie zatrzymano złodzieja aut. Ma na swoim koncie liczne kradzieże aut w naszym regionie.

 

 

 

Policjanci z powiatu inowrocławskiego, Grudziądza i Bydgoszczy poprowadzili wspólne działania zakresie odnalezienia skradzionych aut. Funkcjonariusze znaleźli je na terenie jednej z firm gminy Rojewo. 

Kryminalni z trzech jednostek województwa kujawsko-pomorskiego przystąpili do wspólnego  działania przeciw kradzieżom aut. Wcześnie rano wkroczyli na teren firmy prowadzonej przez mieszkańca gminy Rojewo. Tam w jednym z pomieszczeń policjanci odkryli "dziuplę", w której rozbierane były pojazdy. Dalsze przeszukiwania  pozwoliły na ujawnienie samochodów marki Mercedes oraz Audi. Auta zostały skradzione w Łodzi i Gudziądzu. Luksusowe samochody były warte 730 tys. zł.

-Podczas oględzin miejsca kryminalni zabezpieczyli także części od innych samochodów, m.in. marki Porsche, którego „nowy właściciel” wszedł w posiadanie w nielegalny sposób. W policyjnym areszcie do sprawy został zatrzymany 46 letni mężczyzna. Wczoraj (02.06) zebrane dowody doprowadziły do tego, że śledczy postawili mu zarzut paserstwa mienia o znacznej wartości. Na poczet przyszłych kar zabezpieczyli podejrzanemu także pokaźną kwotę pieniędzy. Policjanci już wystąpili do oskarżyciela o zastosowanie wobec 46-latka tymczasowego aresztowania-przekazuje Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia. Kryminalni wciąż zbierają kolejne informacje w tej sprawie. Jest ona bowiem wielowątkowa. 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz