Poznajcie historię Filipa z Kruszwicy

Filip ma 12 lat i jest dzielnym i uśmiechniętym chłopcem, mieszka z rodziną w Kruszwicy. Jednak jego problemem jest rzadka choroba genetyczna -stwardnienie guzowate.

 

 

 

 

Chłopiec mieszka obecnie w mieście gdzie po przeprowadzce ze wsi miał lepszy dostęp do terapeutów szkoły i lekarza i pielęgniarek. Od urodzenia choruje na rzadka chorobę genetyczna  stwardnienie guzowate.Od niemowlaka walczy  z padaczka,ma od 8 lat ma wczepiony stymulator  nerwu błędnego,który ma eliminować wystąpienie napadów. Filip od 4 lat leczony jest onkologicznie.

Trzy razy w tygodniu przyjmuje chemioterapie z powodu  guza mózgu. Wymaga opieki kilku specjalistów.Kilka razy w miesiącu musi dotrzeć do lekarzy. Najczęściej do Lodzi i Bydgoszczy oraz Warszawy. Chłopiec wymaga systematycznej rehabilitacji.Mimo starań rodziców nie udaje się podołać wszystkim kosztom.

Filip uwielbia hipoterapie oraz basen.Rehabilitacja przynosi wspaniałe efekty dlatego rodzina chłopca zwraca się z próbą o pomoc.Każdy grosz zostanie wykorzystany na leczenie i rehabilitacje.

Zbiórka:

https://pomagam.pl/dlafilipa

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz