Jacek Olech: Dzisiaj pies a jutro kto?

Po naszej publikacji rośnie zainteresowanie sprawą zabitego psa w Łagiewnikach. Według docierających do nas informacji zwierzę zostało uśmiercone.

 

Według relacji mieszkańców do zdarzenia doszło w miejscowości Łagiewniki Z komentarzy internautów wynika, że zwierzę zostało uśmiercone łopatą.

Wczoraj udało się nam skontaktować z właścicielem zwierzęcia. Z informacji Komendy Powiatowej Policji wynika, że kruszwiccy funkcjonariusze zbierają informacje na temat znalezionego psa. 

Sprawą zainteresował się również radny Powiatu Inowrocławskiego Jacek Olech. Samorządowiec złożył w tej sprawie interpelację do Komendy Powiatowej Policji.

-W Łagiewnikach w gminie Kruszwica doszło do tragicznego wydarzenia, zabicia psa przez znaną świadkom osobę. Według dostępnych mi informacji w sytuacji,  która nie wymagała obrony przed psem prowadzonym przez dziecko,  zabito psa uderzeniem łopaty w czaszkę. Według świadków sprawca już wcześniej nie należał do spokojnych. Czy musi dojść do większej tragedii. Dzisiaj pies a jutro kto? Proszę Pana Komendanta o wnikliwe postępowanie i przedstawienie opinii społecznej efektów prowadzonego postępowania-podkreślił Jacek Olech.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz