Blisko sto dzieci bawiło się przy Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej

W Kruszwicy przy Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej zorganizowano niesamowity Dzień Dziecka. Przy placówce bawiło się blisko 100 dzieci.

 

 

 

Jak informuje Anna Stachowiak w programie przewidziano występy grup tanecznych działających przy Świetlicy Opiekuńczo -Wychowawczej, konkursy sprawnościowe dla dzieci i rodziców oraz popisy wokalne dzieci przy wsparciu rodzica. Za udział w konkursach dzieci otrzymywały nagrody ufundowane przez Zespół Interdyscyplinarny, który był również sponsorem dmuchanych zjeżdżalni,  trampolin oraz waty cukrowej. Gośćmi wspólnej zabawy były maskotki Minionek oraz Klown. W przerwach między konkursami wspólnie bawiono się przy muzyce.

Wspólnie z dziećmi uczęszczającymi na zajęcia terapeutyczne do Świetlicy Opiekuńczo – Wychowawczej i na zajęcia edukacyjno-terapeutyczne w Terenowym Komitecie Ochrony Praw Dziecka bawiły się dzieci uczęszczające na zajęcia do świetlicy w Brześciu.

Organizatorzy serdecznie dziękują wolontariuszom z Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Kruszwicy  za pomoc w organizowaniu konkursów i zabaw dla dzieci.

Organizatorami wydarzenia byli Świetlica Opiekuńczo – Wychowawcza w Kruszwicy, Terenowy Komitet Ochrony Praw  Dziecka w Kruszwicy oraz Zespół Interdyscyplinarny działający przy Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kruszwicy.

Galeria:

https://www.facebook.com/Kruszwica/photos/?tab=album&album_id=1043950918974367

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz