Znamy plan Dni Kruszwicy: Zobacz i bądź na bieżąco!

Wielkimi krokami nadchodzą Dni Kruszwicy 2016.  Tym razem potrwają one trzy dni, a oprócz nich przygotowany zostanie szereg mniejszych imprez towarzyszących.

 

Dni Kruszwicy rozpoczną się w czwartek 23 czerwca. Na kruszwickim rynku o godzinie 18:00 wystąpi bard Dariusz Kosmalski, który zaprezentuje utwory znanych polskich autorów. Ponadto na rynku zobaczymy również występ dzieci i młodzieży z gminy Kruszwica, a także akcję "Wymień książkę na książkę".

Koncertowo ma być również w piątek 24 czerwca. Na amfiteatrze o 19:30 wystąpi zespół BAD, któy gra covery zespołu U2. O godzinie 21:00 koncert da zespół Dżem, a o 23:00 rozpocznie się  się zabawa taneczna.

W sobotę również spotkamy się na amfiteatrze. Tym razem jednak o godzinie 17:00 wystąpią sekcje działające przy CKiS "Ziemowit" w Kruszwicy. O 19:00 kruszwiczan rozśmieszać będzie kabaret SMILE, a o 20:45 na deskach amfiteatru zobaczymy zespół Casandra.O 22:00 rozpocznie się zabawa taneczna. Ponadto w ramach Dni Kruszwicy zorganizowane zostaną Parada Myszy, Rajd Rowerowy z okazji rocznicy nadania praw miejskich, Kruszwickie Dni Sportu, Wojewódzkie Żeglarskie Regaty o Puchar KPOZŻ, zawody wędkarskie, regaty o błękitną wstęgę Gopła, zawody strzeleckie, a także gra terenowa.

Patronat medialny nad imprezą posiada m.in. portal www.mojakruszwica.pl oraz Radio Solo Kruszwica.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz