Rusza prestiżowy plebiscyt. Wybieramy Rolnika oraz Firmę Rolniczą Roku

Ruszył plebiscyt jakiego jeszcze nie było. Czytelnicy będą mieli okazję wybrać Rolnika Roku oraz Firmę Rolniczą Roku. Organizatorzy czekają obecnie na zgłoszenia kandydatów.

 

 

-O tym, że polska wieś przez ostatnie lata zmieniła się nie do poznania, nikogo specjalnie przekonywać nie trzeba. Wystarczy wyjechać za miasto, by zobaczyć krajobraz tak inny od tego, który dominował jeszcze 30 lat temu. Kufajki, gumofilce czy nieodłączny beret. Te cechy charakterystyczne dla rolników, którzy gospodarowali we wczesnym PRL-u  wyraźnie odchodzą do lamusa. Tak samo, jak stare  wysłużone traktory, które coraz częściej zostają  zastępowane nowoczesnymi ciągnikami.  Można śmiało powiedzieć, że w wielu  przypadkach polski rolnik nie odstaje  od swoich kolegów z Unii Europejskiej. Często przewyższa ich pracowitością,  jakością produkcji i przede wszystkim doskonałymi wyrobami, docenianymi na wielu rynkach świata.-czytamy na stronie expressmedia.pl

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. Od 25 kwietnia do 29 maja organizatorzy czekają na zgłoszenia kandydatów w kategoriach: Rolnik Roku i Firma Rolnicza Roku. Zgłoszenia przyjmowane są w formie SMS-owej.

Aby zgłosić kandydata do tytułu Rolnik Roku, należy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT), wpisując w treści: RIR.R. imię i nazwisko rolnika, miejscowość, w której prowadzi działalność.

Aby zgłosić firmę do tytułu Firma Rolnicza Roku, należy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT), wpisując w treści: RIR.F. nazwa i adres firmy. 

Następnie nastąpi weryfikacja kandydatur i 6 czerwca rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 26 czerwca 2016 r.

http://plebiscyty.expressmedia.pl/355116,Rolnik-Roku-i-Firma-Rolnicza-Roku.html\

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz