Niebezpieczny przedmiot w Zakładzie Karnym?

Inowrocławscy policjanci z nieetatowej grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego wzięli udział w ćwiczeniach na terenie Zakładu Karnego. W szkoleniu uczestniczyli również saperzy i strażacy. 

 

Wczoraj na terenie Zakładu Karnego w Inowrocławiu ujawniono niebezpieczny przedmiot. Na miejsce zjawiła się policja, saperzy i strażacy. Wszyscy byli po to, by wziąć udział w organizowanych  ćwiczeniach. W przedsięwzięciu z ramienia inowrocławskiej policji włączyli się funkcjonariusze z nieetatowej grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego (NGRM-P). Prócz praktyki była i część wykładowa, podczas której głos zabrał Zastępca Naczelnika Wydziału Patrolowo –Interwencyjnego asp. szt. Patryk Nadolny, dowódca NGRM-P. Uczestnikom omówione zostały procedury postępowania w przypadku znalezienia niebezpiecznego przedmiotu. 

-Tego typu ćwiczenia będą systematycznie powtarzane. Stanowią swego rodzaju test umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji  oraz współpracy służb-informuje Komenda Powiatowa Policji.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz