Jacek Kaczmarek: Cieszę się, że mogłem z Wami współpracować

Zastępca komendanta wojewódzkiego Jacek Kaczmarek zabrał głos podczas kruszwickiego Capstrzyku.  Dotychczasowy szef kruszwickich strażaków podkreślił dobrą współpracę z samorządem oraz mediami.

 

 

 

Jacek Kaczmarek został zastępcą kujawsko-pomorskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej. Zdaniem komendanta awans na tak wysokie stanowisko udało się mu osiągnąć dzięki pracy zespołowej wszystkich strażaków.

{youtube}v=SIEvtG8_oY0{/youtube}

-Szanowni strażacy chciałbym Wam podziękować za wspólną misję którą pełniliśmy. To nie jest zadanie które można postawić przed człowiekiem do 7 do 15 i od 15 do 22. To jest zadanie wyznaczone na 24h na dobę. Dzisiaj też byliśmy świadkami pożaru w Ostrówku. To pokazuje, że jesteśmy silni i gotowi do podjęcia działań- mówił podczas uroczystości Kaczmarek, który podkreślił jednocześnie, że sukcesu tego by nie było gdyby nie wsparcie władz samorządowych.

-Dzięki nim mamy nowoczesny system ratowniczy. Jestem dumny, że mogłem współpracować z burmistrzem i przewodniczącym rady. Cieszę się, że poznałem takich ludzi-zaznaczył komendant.

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz