Dzieci odwiedziły burmistrza Kruszwicy

Podopieczni Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Ewy Lewańskiej poznawali miejsce swojego zamieszkania. W tym celu spotkały się z burmistrzem Kruszwicy.

 

Dzieci zapoznały się ze specyfiką pracy urzędu, a także odwiedziły gabinet burmistrza Dariusza Witczaka. 

-To ważne, aby wiedzieć, kto troszczy się o nasze miasto i gminę. Pan Burmistrz powitał nas w swoim gabinecie,  opowiedział o swojej pracy, a potem oprowadził nas po Urzędzie Miasta i Gminy Kruszwica, opowiadając czym zajmują się poszczególni pracownicy-przekazuje Małgorzata Jamroziak.

Dzieci podarowały burmistrzowi obrazek przedstawiający Kruszwicę i jezioro Gopło. Same zostały natomiast obdarowane  prezentami z symbolami naszego miasta i słodyczami. 

-Korzystając z okazji pragniemy raz jeszcze serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi i urzędnikom Urzędu Miasta i Gminy Kruszwica za tak gościnne i miłe przyjęcie, za poświęcony czas i uwagę. To była bardzo miła wizyta-informuje przedszkole.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz