"The best British hits" w kruszwickim Kaziku

Gimnazjaliści powiatu inowrocławskiego prezentowali swoje umiejętności wokalne. Patronat nad imprezą objęło Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu.

 

 

 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy zorganizowano konkurs piosenki angielskiej "The best British hits". Celem konkursu była nie tylko prezentacja umiejętności wokalnych i językowych, ale również propagowanie nauki języków obcych poprzez piosenkę.

Nagrody w kategorii solo wyśpiewali sobie: I miejsce - Lukrecja Sobczak z Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu, II miejsce Natalia Jagodzińska z Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Kruszwicy, III miejsce ex aequo Joanna Remiasz uczennica Gimnazjum nr 4 w Inowrocławiu i Patrycja Januszek z Gimnazjum nr 1 w Kruszwicy. 

Zwycięski duet to uczniowie Gimnazjum nr 4 w Inowrocławiu - Milena Juchacz i Julia Sarbinowska, II miejsce zajęły Natalia Kalina i Gabriela Ziółkowska z Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu. W ocenie jury konkursu na wyróżnienie zasłużył występem solista Jakub Bednarski - uczeń Gimnazjum nr 4 w Inowrocławiu.

-Dyrektor ZSP w Kruszwicy Halina Stajszczak oraz organizatorzy konkursu Agnieszka Kujawińska i Michał Sztabrowski dziękują wszystkim uczestnikom imprezy i zapraszają w przyszłym roku szkolnym- informuje placówka.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz