Nadchodzi kruszwicka Majówka. Zobacz plan imprezy

2 maja, w kruszwickim amfiteatrze odbędzie się muzyczna Majówka z ,,Ziemowitem”.   Na scenie wystąpią dwa popularne polskie zespoły. Początek imprezy godz. 17.30.

 

Wydarzenie rozpoczną laureaci festiwalu piosenki dziecięcej i młodzieżowej „Nadgoplańskie nutki”.  O godz. 19.00, wystąpi  zespól InoRos , który z powodzeniem wystąpił w drugiej edycji polsatowskiego muzycznego show Must Be The Music. Tylko Muzyka , stając się jednym z finalistów drugiej edycji. Koncert opiera się w głównej mierze na utworach zawartych na autorskich płytach zespołu ”Dobre Yes” i „Warto było”. Porywająca, pełna ekspresji i energii muzyka zespołu wpływa tak mocno na odbiorców  podczas koncertów, że już po pierwszych taktach publiczność „faluje” razem z zespołem. Wielogatunkowy folklor, a także taneczne rytmy bałkańskie emanują pozytywną energią i góralską siłą, choć z pewnością każdy słuchacz znajdzie tam również miejsce na refleksje.

O godz. 20. 30 zagra gwiazda wieczoru zespół Elektryczne Gitary . To uznany zespół, który zagrał ponad tysiąc koncertów w kraju i blisko sto zagranicą. Nagrał muzykę do filmów i seriali telewizyjnych oraz do reklam. Któż nie zna takich hitów jak: "Jestem z miasta", "Kiler", "Co ty tutaj robisz", a to tylko trzy z powszechnie znanych i lubianych utworów zespołu. Na swoim koncie ma ponad 1,5 mln sprzedanych płyt, w tym 4 płyty platynowe i 6 złotych. Zespół od wielu lat występuje w niezmienionym składzie: Kuba Sienkiewicz - wokal, gitara, , Piotr Łojek - instrumenty klawiszowe, , Aleksander Korecki - saksofony, , Tomek Grochowalski - gitara basowa, , Leon Paduch - perkusja, , Jacek Wąsowski- gitara. Całość zakończy zabawa taneczna , która będzie trwała do późnych godzin nocnych. Organizatorem imprezy jest Centrum Kultury i Sportu ,,Ziemowit” w Kruszwicy.

 

Program Majówki ,,Ziemowitem” :

 

17.30  laureaci konkursu piosenki dziecięcej i młodzieżowej  ,,Nadgoplańskie Nutki”

19.00   koncert zespołu InoRos

20.30   koncert zespołu Elektryczne Gitary

22.00-2.00  zabawa taneczna

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz