Dyskutowali o bezpieczeństwie

Kilkanaście osób wzięło udział w dzisiejszych konsultacjach społecznych, które przeprowadzili policjanci w Kruszwicy. Warto brać udział w tego typu spotkaniach, bo można się swobodnie wypowiedzieć na temat zagrożeń.

 

 

 

Dziś  w Komisariacie Policji w Kruszwicy odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieli: Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, Nadgoplańskiego Wodnego Ochotniczego  Pogotowia Ratunkowego i rodzinnych ogrodów działkowych. Konsultacje poprowadził Komendant Komisariatu nadkom. Karol Konopacki wraz ze swoim zastępcą podinsp. Jarosławem Lisieckim. Uczestnicy dowiedzieli się o idei tworzenia przez Policję map zagrożeń.

Mieli też okazję wypowiedzieć się na temat poczucia bezpieczeństwa. Zgłaszane sugestie dotyczyły m.in.: problemu przekraczania dopuszczalnej prędkości na wskazanych ulicach Kruszwicy, konieczności budowania ścieżek rowerowych, parkowania pojazdów w miejscach niedozwolonych. Zagadnienia, które leżą w gestii Policji mają być realizowane niezwłocznie celem usuwania zagrożeń.  Pozostałe wnioski będą przekazane do właściwych instytucji.

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz