Znamy terminy spotkań kruszwickiego Gopła [TERMINARZ]

Gopło Kruszwica zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli ligi okręgowej.  Poniżej przedstawiamy terminarz spotkań nadchodzącego sezonu wiosennego. 

 

 

Kolejka 17 - 19 marca

LTP Lubanie - Gopło Kruszwica 19 marca, 11:00

Victoria Smólnik - Dąb Barcin 19 marca, 15:00

Sparta Janowiec Wielkopolski - Start Radziejów 19 marca, 15:00

Zdrój Ciechocinek - GKS Baruchowo 19 marca, 13:00

Unia Janikowo - Szubinianka Szubin 19 marca, 12:00

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Lider Włocławek 19 marca, 15:00

Noteć Gębice - Kujawiak Kowal 20 marca, 14:00

Mień Lipno - Wzgórze Raciążek 19 marca, 15:00

 Kolejka 18 - 26 marca

Gopło Kruszwica-Mień Lipno

Wzgórze Raciążek-Noteć Gębice

Kujawiak Kowal-Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Lider Włocławek-Unia Janikowo

Szubinianka Szubin-Zdrój Ciechocinek

GKS Baruchowo-Sparta Janowiec Wielkopolski

Start Radziejów-Victoria Smólnik

Dąb Barcin-LTP Lubanie

 Kolejka 19 - 2 kwietnia

Dąb Barcin-Gopło Kruszwica

LTP Lubanie-Start Radziejów

Victoria Smólnik-GKS Baruchowo

Sparta Janowiec Wielkopolski-Szubinianka Szubin

Zdrój Ciechocinek-Lider Włocławek

Unia Janikowo-Kujawiak Kowal

Zjednoczeni Piotrków Kujawski-Wzgórze Raciążek

Noteć Gębice-Mień Lipno

 Kolejka 20 - 9 kwietnia

Gopło Kruszwica-Noteć Gębice

Mień Lipno-Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Wzgórze Raciążek-Unia Janikowo

Kujawiak Kowal-Zdrój Ciechocinek

Lider Włocławek-Sparta Janowiec Wielkopolski

Szubinianka Szubin-Victoria Smólnik

GKS Baruchowo-LTP Lubanie

Start Radziejów-Dąb Barcin

 Kolejka 21 - 16 kwietnia

Start Radziejów-Gopło Kruszwica

Dąb Barcin-GKS Baruchowo

LTP Lubanie-Szubinianka Szubin

Victoria Smólnik-Lider Włocławek

Sparta Janowiec Wielkopolski-Kujawiak Kowal

Zdrój Ciechocinek-Wzgórze Raciążek

Unia Janikowo-Mień Lipno

Zjednoczeni Piotrków Kujawski-Noteć Gębice

 Kolejka 22 - 23 kwietnia

Gopło Kruszwica-Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Noteć Gębice-Unia Janikowo

Mień Lipno-Zdrój Ciechocinek

Wzgórze Raciążek-Sparta Janowiec Wielkopolski

Kujawiak Kowal-Victoria Smólnik

Lider Włocławek-LTP Lubanie

Szubinianka Szubin-Dąb Barcin

GKS Baruchowo-Start Radziejów

 Kolejka 23 - 30 kwietnia

GKS Baruchowo-Gopło Kruszwica

Start Radziejów-Szubinianka Szubin

Dąb Barcin-Lider Włocławek

LTP Lubanie-Kujawiak Kowal

Victoria Smólnik-Wzgórze Raciążek

Sparta Janowiec Wielkopolski-Mień Lipno

Zdrój Ciechocinek-Noteć Gębice

Unia Janikowo-Zjednoczeni Piotrków Kujawski

 Kolejka 24 - 7 maja

Gopło Kruszwica-Unia Janikowo

Zjednoczeni Piotrków Kujawski-Zdrój Ciechocinek

Noteć Gębice-Sparta Janowiec Wielkopolski

Mień Lipno-Victoria Smólnik

Wzgórze Raciążek-LTP Lubanie

Kujawiak Kowal-Dąb Barcin

Lider Włocławek-Start Radziejów

Szubinianka Szubin-GKS Baruchowo

 Kolejka 25 - 14 maja

Szubinianka Szubin-Gopło Kruszwica

GKS Baruchowo-Lider Włocławek

Start Radziejów-Kujawiak Kowal

Dąb Barcin-Wzgórze Raciążek

LTP Lubanie-Mień Lipno

Victoria Smólnik-Noteć Gębice

Sparta Janowiec Wielkopolski-Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Zdrój Ciechocinek-Unia Janikowo

 Kolejka 26 - 21 maja

Gopło Kruszwica-Zdrój Ciechocinek

Unia Janikowo-Sparta Janowiec Wielkopolski

Zjednoczeni Piotrków Kujawski-Victoria Smólnik

Noteć Gębice-LTP Lubanie

Mień Lipno-Dąb Barcin

Wzgórze Raciążek-Start Radziejów

Kujawiak Kowal-GKS Baruchowo

Lider Włocławek-Szubinianka Szubin

 Kolejka 27 - 28 maja

Lider Włocławek-Gopło Kruszwica

Szubinianka Szubin-Kujawiak Kowal

GKS Baruchowo-Wzgórze Raciążek

Start Radziejów-Mień Lipno

Dąb Barcin-Noteć Gębice

LTP Lubanie-Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Victoria Smólnik-Unia Janikowo

Sparta Janowiec Wielkopolski-Zdrój Ciechocinek

 Kolejka 28 - 4 czerwca

Gopło Kruszwica-Sparta Janowiec Wielkopolski

Zdrój Ciechocinek-Victoria Smólnik

Unia Janikowo-LTP Lubanie

Zjednoczeni Piotrków Kujawski-Dąb Barcin

Noteć Gębice-Start Radziejów

Mień Lipno-GKS Baruchowo

Wzgórze Raciążek-Szubinianka Szubin

Kujawiak Kowal-Lider Włocławek

 Kolejka 29 - 11 czerwca

Kujawiak Kowal-Gopło Kruszwica

Lider Włocławek-Wzgórze Raciążek

Szubinianka Szubin-Mień Lipno

GKS Baruchowo-Noteć Gębice

Start Radziejów-Zjednoczeni Piotrków Kujawski

Dąb Barcin-Unia Janikowo

LTP Lubanie-Zdrój Ciechocinek

Victoria Smólnik-Sparta Janowiec Wielkopolski

 Kolejka 30 - 18 czerwca

Gopło Kruszwica-Victoria Smólnik

Sparta Janowiec Wielkopolski-LTP Lubanie

Zdrój Ciechocinek-Dąb Barcin

Unia Janikowo-Start Radziejów

Zjednoczeni Piotrków Kujawski-GKS Baruchowo

Noteć Gębice-Szubinianka Szubin

Mień Lipno-Lider Włocławek

Wzgórze Raciążek - Kujawiak Kowal

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz