Wyborcy mogą pisać e-maile do swoich radnych

Radni Rady Miejskiej od stycznia posiadają służbowe adresy e-mail. Do ich obsługi samorządowcy otrzymali również tablety z internetem.

 

 

 

Jarosław Kaczmarek SLS okręg wyborczy nr 1 (miasto Kruszwica ulice: Aleja Dworcowa, droga Młyńska, Kasprowicza, kmdr Przybyszewskiego, Lipowa, Niepodległości od nr 22 do końca, osiedle Robotnicze, Ziemowita)  jkaczmarek@kruszwica.um.gov.pl

Grzegorz Pawlak SLS okręg wyborczy nr 2 (miasto Kruszwica ulice Goplańska, Kraszewskiego, Niepodległości od nr 1 do nr 21a, Podgórna, Portowa, Powstańców Wielkopolskich, Wodna) pawlak@kruszwica.um.gov.pl

Aleksander Budner SLD okręg nr 3 (Miasto Kruszwica ulice Mickiewicza, Piasta, Podzamcze, Popiela, Poznańska, Rybacka, Rynek, Zamkowa, Stary Rynek, Żeglarska, Sportowa)  budner@kruszwica.um.gov.pl

Adam Molenda SLS okręg wyborczy nr 4 (miasto Kruszwica Ulice Cmentarna, Działkowa, Folwarczna, Kolegiacka, Kujawska nr 1, Mieszka I, PCK, wiejska do nr 43, Wspólna ) molenda@kruszwica.um.gov.pl

Ilona Dybicz NLS okręg nr 5 (Miasto Kruszwica ulice Aleja HDK, Cicha, Krucza, Kujawska od nr 31 do końca, Spokojna, Ukośna, Wiejska od nr 44 do końca, Zacisze, Zakątek)   dybicz@kruszwica.um.gov.pl

Teresa Tenerowicz NLS okręg wyborczy nr nr 6 (miasto Kruszwica ulica Kujawska nr nieparzyste od nr 3 do 19i od nr 20 do 29 )  tenerowicz@kruszwica.um.gov.pl

 

Artur Grobelski SLS okręg wyborczy nr 7 (Miasto Kruszwica ulice Biwakowa, Grodzka, Kościuszki, Kujawska nr parzyste od nr 2 do 18, Nadgoplańska, Ogrodowa, Plażowa, Polna, Promienna, Słoneczna, Radziejowska, Spacerowa, Szosa Tryszczyńska) grobelski@kruszwica.um.gov.pl

Bartłomiej Dzwoniarkiewicz Nasz Dom Racice okręg nr 8 (Sołectwo Baranowo, Chrosno, Lachmirowice, Racice, Słabęcin, Sukowy)  dzwoniarkiewicz@kruszwica.um.gov.pl

Stefan Lewandowski NLS okręg wyborczy nr 9 (Sołectwo Cykowo, Giżewo, Gustawowo, Janikowo, Kraszyce, Łagiewniki, Polanowice, Rzepiszyn, Rzepowo, Sokolniki, Zakupie)  lewandowski@kruszwica.um.gov.pl

 

Tomasz Łożyński NLS okręg wyborczy nr 10 (Sołectwo Janowice , Sławsk Wielki)  lozynski@kruszwica.um.gov.pl

Andrzej Michalak SLD okręg wyborczy nr 11 (Sołectwa Arturowo, Karczyn, Kobylniki, Rożniaty, Szarlej) michalak@kruszwica.um.gov.pl

 

Halina Bogdanowicz SLS  okręg nr 12 (sołectwo Gocanowo, Gocanówek, Grodztwo i Tarnowo) hbogdanowicz@kruszwica.um.gov.pl

Grzegorz Stanny PSL  okręg wyborczy nr 13 (sołectwa Bachorce, Papros, Piecki, Piaski, Wola Wapowska Wróble)  stanny@kruszwica.um.gov.pl

 

Piotr Pułkownik PSL okręg wyborczy nr nr 14 (sołectwa Chełmce, Chełmiczki, Kicko, Rusinowo) pulkownik@kruszwica.um.gov.pl

 

Jarosław Kowalski SLD okreg wyborczy nr 15 (Sołectwo Brześć, Karsk, Kobylnica, Mietlica, Orpikowo, Ostrowo, Ostrówek, Popowo, Witowice, Witowiczki, Złotowo) kowalski@kruszwica.um.gov.pl

 

 Rada Miejska kontakt:

rada@kruszwica.um.gov.pl

 

 

 

Share on Google Plus

About Admin

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz